top of page

Lastevanematele

SIIRDE RIITUSED
Eostamine, sünnitamine ja taastasakaalustamine

​​

Enne rasestumist ja raseduse ajal

Järgnevad tseremooniad on loodud selleks, et suurendada vanemate omavahelist ja seejärel ka lapsega kooskõlas olemist. Need tseremooniad aitavad luua avatud ja selge suhte, nii et lapse lisamine suhtesse ei süvenda ebakõlasid, nagu muidu sageli juhtub. Siirde Riitused panevad tulevased vanemad puhastama karmat nii palju kui võimalik. See aitab tuua ilmale lapse, kellel on võimalikult vähe karmilisi sidemeid.

Lapse Tule valiku tseremoonia

Seda tseremooniat saab teha igal ajal enne viljastumist. Eesmärk on pakkuda paarile tseremoniaalset konteksti, et arutada oma soovi lapse järele ja selle võimalikku mõju nende suhtele. Nad esitavad teineteisele rea küsimusi, et tuua selgust ja ühist arusaama küsimusest: "Kas me tahame last?"

 

Kilpide kokkuliitmise tseremoonia

See puhastustelgi tseremoonia võib toimuda igal ajal enne või pärast abiellumist või siis, kui paar soovib investeerida oma tasakaalu ja küpsemisse ning panustada valgustunud ja teadlikku ühiselt loovasse suhtesse. Eesmärk on luua ühendus iseendaga ja teineteisega ning saada nii endast kui partnerist sügavam arusaam, olles koos samas ajas ja ruumis, et näha, kus konfliktid esinevad. Seejärel on eesmärk, et paar peaks dialoogi ja lahendaks kõik konfliktid, nii et mõlema viis aspekti – emotsionaalne, vaimne, füüsiline, spirituaalne, seksuaalne – toetavad teineteist. Nii toimides suudab kumbki puhtamalt oma abikaasa ja lapsega suhelda.

Vaimuabikaasa sidumise tseremoonia

See on tseremooniate kombinatsioon, mis loob naise ja mehe ning lapse vahel kolmiksideme. Tulevased vanemad tugevdavad oma suhet ja laps eostatakse sellest tugevamast sidemest. Seda tseremooniat saab läbi viia suhte arengu- või küpsemisjärgus enne lapse eostamist või sündi.

Tseremoonia eesmärk on võimaldada igal suhtes oleval inimesel näha oma kaaslast jumalanna/jumala paljude nägude seas, võimaldada paaril saada teineteise jaoks puhasteks enesepeegeldusteks ning selgemallt ja puhtamalt suhelda oma abikaasa ja lapsega.

See on ka aeg, mil paar teeb kokkuleppeid pärast lapse sündi uuesti seksuaaleluga alustamise suhtes. Oluline on selgelt arutada, kuidas nende armatsemine võib muutuda hormoonide, unemustrite ja energiataseme häirete tõttu, mis võivad kohati tunduda ületamatute takistustena. Seksuaalsus on suhte püsimise võti ja hea suhe on lapse optimaalse arengu võti.

Tseremoonia lõpeb paari armatsemise ja lapse eostamisega. Kui eostumist ei toimu, naaseb paar traditsiooniliselt igal täiskuu ajal puhastustelki kuni naine jääb rasedaks. Tegelikkuses on paar aga tseremooniaga oma kavatsuse juba kindlaks määranud ja telki tagasipöördumist vaja ei ole.

 

Viljakuse tseremoonia

Selle tseremoonia eesmärk on maksimeerida viljakust ja rasestumispotentsiaali. Selle saavutamiseks peaks naise kuuaeg (menstruatsioon) olema noorkuu ajal. Seega on tema maksimaalne viljakusaeg täiskuu ajal, mil ka ülejäänud maakera on kõige viljakam ja emakas on vastuvõtlikum.

​Täiskuu unistamise tseremoonia​

See tseremoonia toimub täiskuu kolmel ööl pärast seda, kui naine on kindel, et on rase. Eesmärk on selgust saada hinge toitva ruumi osas, mida paar soovib koos kasvatada, ja luua pinnas hingele, mis valib selle naise emaka oma sisenemispunktiks füüsilisse maailma. See tseremoonia jätkub kuni neljanda kuu möödumiseni, mil vaim saab emakas aineks. Seda kogetakse esimese siirde riitusena: lapse vaim siseneb lootesse emakas umbes 4,5 raseduskuul.​

Sellest ajast alates kogeb imik emakas täiesti uut füüsiliste ja kinesteetiliste stiimulite komplekti. Ta hakkab kuulma ja tajuma ema emotsionaalset seisundit, tema tervist ja kõiki keskkonnamõjusid, mis ümbritsevad tema füüsilist keha.​

Üsa ülekandmise tseremoonia​

See tseremonia võib toimuda neljandal kuul pärast viljastumist eesmärgiga aktiveerida mehe vaimuüsa. Pärast neljandat raseduskuud võivad ema ja tulevane isa läbi teha üsa siirdamise, mis võimaldab isal hakata mõistma ja integreerima oma partneriga toimuvaid muutusi. See annab talle ka esialgse arusaama sünnitava üsa väest ning tugevdab sidet nii ema kui ka lapsega. Rasedus ja sünnitus rebivad auke ema ja isa valguskehades. See siirdamine tehakse just sel ajal, et leevendada võimalikult palju hilisemat kahju. Seda tseremooniat võib läbi viia spetsiaalselt koolitatud juhendaja.

Vastuvõtu tseremoonia

See tseremoonia, mis viiakse läbi peale 4,5 raseduskuud, tähistab lapse teekonda vaimust ainesse, aidates tal paremini meeles pidada, kust ta pärit on. Loodud nahast "vastuvõtutekk" aitab lapsel meeles pidada, et ta on unikaalne ja eriline vaimulaps, ning meeles pidada, kust ta pärit on. Ema asetab selle vastuvõtuteki iga päev pärast 4,5-kuulist vaimust ainesse üleminekut ema üsas olevale lapsele, et laps saaks seda ühendust tunda. Laps kasutab seda tekki pärast sündi nii kaua kui soovib, mõnikord isegi esimesed kuus eluaastat.

 

​Seitsmenda kuu õnnistamise tseremoonia: emaks saamine 

See tseremoonia toimub tulevase ema viimase trimestri alguses. Tseremoonia eesmärk on anda rasedale naisele jõudu ja kaitset tema viimasel trimestril, sünnituse lävel, ning tagada ema tervis ja heaolu.

Õnnistuse Tee austamise tseremoonia on elav tseremoonia, mille loovad tulevase ema naissoost pereliikmed ja sõbrannad.​

Taassünni tseremoonia: pärast sünnitamist

Ideaalis toimub see tseremoonia kuus nädalat pärast normaalset sünnitust, et mees ja naine saaksid kasu seksuaalsuhete taastamisest. Eesmärk on taastada nendevaheline suhe ja alustada teekonda, mis võimaldab lapsel olla oma eluringis.

Naine vajab armastuseakti, et naasta raseduseelsele seisundile. Orgasm, puudutus, erutus, penetratsioon, seksuaalvedelikud – kõik saadavad ajule võimsaid sõnumeid, et alustada protsessi, mis taastab tema keha täieliku tervise ja elujõu. See alustab ka tema järgmist sammu teekonnal, mis võimaldab lapsel olla oma eluringis.

Isa tunneb suuremat vastutustunnet oma partneri ja uue perekonna ees. Tal on suurem surve kui varem ja ta peab ühenduma täieliku naise üsaga, millel on nüüd teatud vägi, mida varem polnud. Ta teab, et see vägi on olemas ja ta soovib sellele ligi pääseda, et ta saaks ennast maailmas täielikumalt realiseerida. Sel viisil algab nende partnerluse ja suhte uus aspekt uuel tasandil. 

Ema/isa aura augu parandamise tseremoonia

See parandamise protsess võib alata juba 45 päeva enne sündi ühe meetodiga või saab teha igal ajal pärast lapse sündi mitme muu meetodi abil. Eesmärk on taastada vanemate individuaalsus ja orende (energia) tase.

Lapse sünd loob nii ema kui ka isa aurasse augu. See tekib siis, kui laps teeb oma esimese hingetõmbe. See on normaalne. Augu näol on tegemist energialekkega, mis avaldub kõige tugevamalt emotsionaalse ebapiisavuse valdkonnas. Täpsemalt võib vanem tunda end emotsionaalselt ebapiisavana selles osas, kuidas ta hakkama saab. Seda võib kogeda ka kui "vaakumit", mis imeb orendet läbi lekke, põhjustades üldist halba enesetunnet, väsimust ja selge isikliku tähenduse või eesmärgi puudumist.

Kuigi auk võib paraneda, on vanem alati võimeline selle kaudu orendet kaotama. Hoiatusmärk, et see auk on muutumas vaakumiks, on see, kui vanem soovib elada oma elu läbi oma lapse. Sellisel juhul vähendab vaakum nende orendet. Vanematel on raske end lapsest eraldada, kui neil on ebapiisav minapilt või kehv teadlikkus oma mõjust maailmas.

Ema pimeda öö puhastustelgi tseremoonia

See tseremoonia toimub pärast seda, kui ema on lapse imetamise lõpetanud. Selle eesmärk on anda naisele võimalus taastada end armastajana ja pääseda ligi kõigile oma rollidele naisena. See puudutab naise seksuaalsuse ja elujõuenergia tagasivõtmist, nii et tema uus roll emana saab osaks tema paljudest rollidest, mitte domineerivaks. See tseremoonia toetab teda oma teiste aspektide tagasinõudmisel neiu, naise ja armastajana.

bottom of page